+420 725 449 577   prodej@rodinnebydlenihlubocinka.cz

POSTUP KOUPĚ


1

Zavolejte nám a domluvte si schůzku - jsme tu pro Vás každý všední den.

2

Přijďte k nám, prohlédněte si materiály a domluvíme se na dalším postupu.

3

Uzavřeme spolu rezervační smlouvu - v tu chvíli Vám vzniká závazek uhrazení 200.000,- Kč, včetně DPH do 5 dnů od podpisu této smlouvy. Od této chvíle máte jistotu, že si nemovitost nekoupí jiný zájemce. Rezervační částka Vám bude odečtena z následující platby.


4

Pomůžeme Vám s hypotékou - po podepsání rezervační smlouvy Vás čeká vyřizování veškerých formalit jako je např. hypotéka. Jestliže se na nás obrátíte, rádi Vám s naším hypotečním poradcem s touto problematikou pomůžeme.

5

Do uplynutí lhůty platnosti Rezervační smlouvy, uzavřeme Smlouvu o budoucí smlouvě kupní. Tím vzniká závazek uhrazení 20% hodnoty nemovitosti včetně DPH do 10 dnů od podpisu. Tato částka je ponížena o již zaplacený rezervační poplatek.

6

Momentem, kdy jsou finanční prostředky připsány na účet, můžete začít vybírat standardy. Vzhledem k tomu, že máme 15 letou praxi s vybavováním interiérů, pomůžeme Vám i s vybavením tohoto druhu. Nabízíme Vám naše služby spojené s návrhem i realizací vybavení interiéru jak v klasickém tak moderním stylu. Samozřejmostí jsou návrhy kuchyní.


7

Jakmile kolaudace nabude právní moci, vyzveme Vás k doplacení kupní ceny a podpisu Kupní smlouvy ve smluvně stanovených lhůtách.

8

Jakmile kolaudace nabude právní moci, vyzveme Vás k doplacení kupní ceny, tj. 80% kupní ceny včetně DPH a podpisu Kupní smlouvy ve smluvně stanovených lhůtách.OZVEME SE VÁM