+420 725 449 577   prodej@rodinnebydlenihlubocinka.cz

PROJEKTPo 25ti letech strávených zařizováním interiérů a s tím spojených radostí a starostí,  hlavně s atypickou výrobou pro rodinné domy a byty jsem se rozhodl uskutečnit vlastní projekt výstavby rodinného bydlení. Často jsem se při navrhování interiérů setkával s faktem, že domy a byty jsou stavěny dle potřeb investora, než z důrazem na potřebu klientů a logiku vnitřního uspořádání interiérů

Zvolili jsme dům o třech jednotkách a ateliérem s vlastním vstupem a zahradou. Zahradu jsme záměrně nenavrhovali velikou s tím, že není potřeba trávit všechen volný čas její údržbou. A co je důležité...prvně jsem řešil vnitřní prostory a jejich rozměry. Snažil jsem se přizpůsobit vše pro praktičnost (rozměry jsou přizpůsobeny standardně vyráběným nábytkovým prvkům), variabilitu (různá možnost využití místností - dětský pokoj, pracovna, sklad, šatna dle potřeb klienta), logiku (přízemí pro všechny, 1. patro pro rodiče, podkroví pro děti).


Připravujeme druhou etapu projektu s výstavbou OBJEKTU A.

obr1

Kladli jsme důraz na maximální využití všech částí domu s ohledem na funkčnost a vaše pohodlí. Chtěli jsme vytvořit harmonické bydlení s příjemnou atmosférou.


SPECIFIKACE
  • Řadový dům je připraven v kategorii 4+KK s vlastní zahradou a 2 parkovacími stání.
  • Součástí 1NP je WC, šatna/pracovna, kuchyň s otevřeným prostorem pro jídelní kout a obývací pokoj ze kterého lze vyjít francouzskými dveřmi do zahrady.
  • V 2NP je prostorná ložnice se šatnou, koupelna s WC, technická místnost a místnost, která může sloužit jako další úložný prostor nebo pokojík.
  • V podkroví se nachází 2 pokoje, koupelna s WC a hala.
  • Zákazník má možnost, před dokončením stavby, volby změn designu zařizovacích předmětů, dveří, podlah, obkladů atd. a může vybírat dle rozlohy pozemku.
  • Domy jsou provedeny ve standardním vybavení.

OZVEME SE VÁM